O NAS

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Należymy do jednej z największych sieci sklepów komputerowych w Polsce PC LINK.

Jako jedyni w okolicy mamy przygotowane specjalne stanowisko ( PC LINK KONFIGURATOR ) dla klientów, gdzie każdy w bardzo prosty i szybki sposób bedzie mógł sprawdzic aktualną cenę wybranego produktu.

PC Link to system, który na bazie ponad 1000 komponentów najlepszych markowych producentów pozwala wybrać zestaw kompatybilnych elementów, gwarantując poprawność ich wspólnej pracy. System kontroluje kompatybilność wybieranych podzespołów, dba o to by nie zabrakło w zestawie wszystkich potrzebnych elementów, udostępnia szczegółowe informacje o każdym wybranym produkcie – od obudowy po płytę główną. PC Link na bieżąco sygnalizuje błędy i niezgodności w konfiguracji naszego komputera oraz kontroluje kompletność zestawu.Do korzystania z PC Linka nie jest konieczne posiadania specjalistycznej wiedzy – wygodny i intuicyjny interface, dostęp przez przeglądarkę www, możliwości wyszukiwania i porównywania produktów oraz automatyczna kontrola kompatybilności i kompletności pozwala w szybki sposób złożyć profesjonalny zestaw do domu, biura czy szkoły, który nastepnie można zamówić naciskając jeden przycisk.

O FIRMIE

Firma Diablo Computers powstała w 2003 roku. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą komputerów oraz serwisem komputerowym.Koncentrujemy się na dostarczaniu sprzętu komputerowego dla sektora małej i średniej przedsiębiorczości, jak również dla klientów indywidualnych.Dzięki sprawnemu zarządzaniu w prężnie działającym i zgranym zespole, składającym się z młodych i ambitnych ludzi w bardzo krótkim okresie ugruntowaliśmy i zapewniliśmy sobie Bardzo Mocną pozycję u swoich klientów.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mamy nadzieję, że dążąc dalej jasno wytyczoną drogą, umożliwiać będziemy Naszym kontrahentom nabycie dobrej jakości sprzętu i usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy młodzi, ambitni i nie boimy się różnych wyzwań!! Postaw na nas…

Michał Płaska